Android Dünyasının En Çok Kullanılan Uygulamaları Sizin Telefonunuzda Var Mı?

Android Dünyasının En Çok Kullanılan Uygulamaları hakkında ilginç bilgiler. Bu uygulamalar Sizin Telefonunuzda Var Mı?1 min


236
117 shares, 236 points
Android Dünyasının En Çok Kullanılan Uygulamaları Sizin Telefonunuzda Var Mı
Android Dünyasının En Çok Kullanılan Uygulamaları Sizin Telefonunuzda Var Mı

Teknolojinin gelişmesiyle insanların ihtiyaçlarının günden güne arttığı biliniyor. Bu yüzden teknoloji firmalarının her gün yeni bir şeyler üretme çabasında olduğu biliniyor. İnsanların bu gelişmeleri ve yeni uygulamaları hızla takip ettiği biliniyor. Kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda kendine uygun uygulamaları yüklediği biliniyor. İşte android dünyasının en çok kullanılan uygulamaları hakkında ilginç bilgiler;

 

 1. 1 Greenify


  Bu uygulamanın arka planda çalışan uygulamaları otomatik olarak sonlandırdığı biliniyor. Bildiğiniz üzere telefonunuzda arka planda çalışan birçok gereksiz uygulamanın olduğu biliniyor. Uygulamaların açık olmasa bile arka planda çalıştığı biliniyor. Arka planda çalışan bu uygulamaların telefonun performansını düşürdüğü biliniyor. İşte bu konuda ihtiyacınız olan program greenify uygulamanın sizin seçtiğiniz uygulamaları komple kapatma özelliğine sahip olduğu biliniyor.
 2. 2 Sd Maid - Sistem Temizleme Programı


  Sildiğiniz çoğu uygulamanın silindikten sonra geride gereksiz çerez veya dosya bıraktığı biliniyor. Sisteminizin her zaman arkada size yararı olmayan hata ayıklama dosyaları veya sistem günlük dosyaları bıraktığı biliniyor. Harici belleğinizin bilmediğiniz dosyaları veya klasörleri topladığı biliniyor.
 3. 3 Uygulama Özellikleri


  Bu uygulamada aradığınız şeyin ne olduğunu tam olarak biliyorsanız arama motoruyla aradığınız şeylerin kolayca bulunmasını sağladığınız biliniyor. Sistem Temizleyici tarafından cihazınızın arandığı ve artık dosya ve klasörleri kolaylıkla silebileceğiniz biliniyor. Boş alanları arttırmak için dolmuş veri tabanlarını boşaltıp iyileştirmenizin mümkün olduğu biliniyor. Bütün dosyalarınızı görme özelliği ile telefonunuzu hangi uygulamaların ne kadar yer kapladığını görebilmenizin mümkün olduğu biliniyor.
 4. 4 Snapseed


  Bu uygulamanın indiricilerdeki en çok indirilen ve ara yüzü en kolay anlaşılır program olduğu biliniyor. Uygulama sayesinde istediğiniz fotoğrafa istediğiniz efekt ve şekil verebildiğiniz biliniyor. Özellikleri saymakla bitmeyen bu uygulamanın android marketlerdeki fotoğrafçılık bölümünün en çok indirilenler de ilk sırayı aldığı biliniyor.
 5. 5 Poweramp


  Bu uygulamanın android işletim sisteminin en güçlü müzik oynatıcı uygulaması olduğu biliniyor. Farklı seçenekler ile müzikleri istediğiniz şekle sokma özelliği olduğu biliniyor. Uygulamanın deneme için 2 haftalık ücretsiz sürüm sunduğu biliniyor.

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Bir önceki yazımız olan En Korkunç 10 Kabus ve Anlamı başlıklı makalemizde en çok görülen kabuslar ve anlamları, En çok görülen rüyalar ve nalmaları ve kabuslar ve anlamları hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

236
117 shares, 236 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün! Üzgün!
39
Üzgün!
SEVİMLİ! SEVİMLİ!
67
SEVİMLİ!
BERBAT! BERBAT!
36
BERBAT!
HOŞ DEĞİL! HOŞ DEĞİL!
32
HOŞ DEĞİL!
ÇOK HOŞ! ÇOK HOŞ!
69
ÇOK HOŞ!
KOMİK! KOMİK!
25
KOMİK!
BEĞENDİM BEĞENDİM
103
BEĞENDİM
İYİ İYİ
93
İYİ
İDARE EDER! İDARE EDER!
65
İDARE EDER!
Volkan YAĞMUR

Bilgi En Büyük Güçtür . İlim Kalemden Gelir...!
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı