Bu Yılın En Moda Düğün Saç Modelleri

Dünyanın her yerinde düzenlenen Gelin Moda Haftalarının bu şık saçlar için çok büyük bir ilham kaynağı.1 min


132
72 shares, 132 points

Dünyanın her yerinde düzenlenen Gelin Moda Haftalarının bu şık saçlar için çok büyük bir ilham kaynağı. Bu yazımızda sizin için en çok beğenilen gelin saçı modelleri üzerinde duracağız. Gelinler için oldukça ilgi çekici olan bu yazı da birbirinden ilginç ve güzel modelleri bulabilirsiniz.

 1. 1 Fiyonk İle Basit Saç Modeli


  Düğün saçları hakkında konuşursak, burada fiyonk ve kurdeleli saçlar önem kazanıyor. Renk çeşitliliği içinde, genellikle fildişi renklerinde, ayrıca daha koyu renklerde de olabilirler. Bu modeller daha önce gündelik hayatta kullanılmıştı ve şimdi tasarımcılar gelinler için uyarladılar. Saçınızdaki bir fiyonk, saç stilinizi çok güzel bir hale getirebilir. Basit olmasına karşın oldukça ilgi çekici bir model.

 2. 2 Kaygan Saç Modeli


  Kaygan bir saç modeli gelinin biraz daha keskin görünmesini sağlar. Saçın kaygan olmasının en havalı yanı, parti boyunca endişelenmenize gerek kalmamasıdır. Saç jölesi formunuzu oluşturacak ve kabarmayacak. Böylece bütün gece dans edebilir ve saçınızı unutabilirsiniz.

 3. 3 Bohem Taç Örgüler


  Bu yüzyılın başlarında gelinlerdeki bohem tarzı taç örgülerinin oldukça fazla kullanılacağı anlaşılmıştı. Bir noktada, bu bir ana akım haline geldi. Şaşırtıcı bir şekilde örgülü bir taç taze ve yeni görünebiliyor. Saçınızı daha eşsiz yapmak için aksesuar olarak çiçek veya örtü bile ekleyebilirsiniz.

 4. 4 Çiçek Gücü


  Düğünler için normal kabarık saç stillerini modern tarzlara uyarlamak için seçtiğiniz çiçekleri kullanın. Çiçekler arasında en mükemmel seçenek orkideler olacaktır. Romantik bir görünüş için küçük çiçeği tel parçasına tutturun, kulağınızın arkasına asın ve topuzunuza daha büyük bir orkide çiçeği yapıştırın.

 5. 5 Metalik Tellerle Dağınık Saç Modeli


  Yaratıcı düğün saç fikirleri arıyorsanız, bunu seveceksiniz. At kuyruğunun bu modern versiyonu muhteşem. Saçınızı büyük bir saç maşasıyla kıvırmanız ve birkaç kez metal bir tel ile bağlamanız yeterlidir. Bu at kuyruğunun dağınık saçlara katkıda bulunur ve böylece şık bir hale getirir.

 6. 6 Plaj Dalgası Saç Şekli


  Plaj dalgaları, uzun saçlar için en feminen ve muhteşem düğün saçlarından biridir. Bu mükemmel dalgaları yapmak için saçınızın köklerine ve uçlarına bir doku spreyi uygulamanız gerekir. Saç maşası olarak büyük bir maşa gerekir. Farklı yönlere kıvırmanız gerektiğine dikkat edin, aksi takdirde bu mükemmel dağınıklığı elde edemezsiniz.

 7. 7 Çiçek Tacı Saç Şekli


  Çiçek tacı, düğün saç topuzlarının büyük çoğunluğuyla harika bir kombinasyon olacak. Dağınık, alaylı bir at kuyruğu, topuz veya basit dalgalar ile birleştirebilirsiniz. Bu stil bohem tarzını geri getirdi ama gerçekten çok güzel görünüyor.

 8. 8 Nostaljik Saç Şekli


  Nostaljik aksesuarlar da bu yıl içinde moda oldu. Tek bir aksesuarla gelin gibi görünmenin en iyi yolu peçe ile düğün saçı olacaktır. Bu zarafetin tanımıdır. Bu nostaljik aksesuarla kesinlikle gecenin yıldızı olacaksınız. Bütün gözler üzerinizde olacak.

 9. 9 Yeni Yarım Saç Modeli


  Yarım düğün saçı stilleri de bu yıl oldukça fazla kullanıldı. Çok romantik, kadınsı ve zarif bir görünüm yaratırlar. Buna ek olarak, yüzünüzü çerçeveleyecek ve yüz özelliklerinizi vurgulayacaktır. Bu saç modeli bir masaldan çıkmış izlenimi veriyor.

 10. 10 Uzun ve Orta Boy Saçlar İçin Modern Düğün Saç Modelleri


  Bu yılki en moda düğün saç modelleri son derece kadınsı olanlar. Hepsi kadınlık, gelenekler ve romantizmle ilgilidir. Çoğu bir kuralmış gibi uzun saç olarak düşünülmüştür. Ancak elbette kurallarda daima istisnalar da vardır. Onlara âşık olmamak mümkün değil. Bu yılın saç stilleri hakkında en önemli şey, asla eskimeyecekleridir. Eğer 20 yıl sonra düğün fotoğraflarınıza bakarsanız, saç seçiminiz için pişmanlık duymayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Kötülük Yapmak İçin Kullanılan 10 Psikolojik Yöntem başlıklı makalemizde kötülük yamak için kullanılan psikolojik yöntemler, Listeler ve psikoloji ve kötülük hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

132
72 shares, 132 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün! Üzgün!
17
Üzgün!
SEVİMLİ! SEVİMLİ!
15
SEVİMLİ!
BERBAT! BERBAT!
17
BERBAT!
HOŞ DEĞİL! HOŞ DEĞİL!
13
HOŞ DEĞİL!
ÇOK HOŞ! ÇOK HOŞ!
8
ÇOK HOŞ!
KOMİK! KOMİK!
6
KOMİK!
BEĞENDİM BEĞENDİM
4
BEĞENDİM
İYİ İYİ
16
İYİ
İDARE EDER! İDARE EDER!
16
İDARE EDER!
Medeni PEKDEMİR

Zaatalim Şifai bitkilerle uğraşı halinde olmakla birlikte , daimi üyesi olduk İB Topluluğunun :)

0 Comments

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı