Erkeği evliliğe ikna etme yolları

Erkeği evliliğe ikna etme yollarını arıyorsanız işte size harika ikna etme yöntemleri :) 1 min


144
67 shares, 144 points

Günümüzde kadınlar sevgilisiyle evlenmek istediği halde bunu dile getiremiyor. Bu evlilik konusunun hiç gündeme gelmemesinden şikayetçiler. Hemen hemen bu sorunu olan her bayan “ Onu seviyorum, onunla mutlu bir evlilik istiyorum benimle gelecek hakkında ne düşünüyor bilmek istiyorum ama bunu direk sorarak itici görünmekten korkuyorum “ diye yakınıyor.

 

 1. 1 Dırdır etmekten vazgeçin artık


  Dırdır etmekten vazgeçin artık, ona hoşgörü ile yaklaşın. Kavga çıkmayacağını bilmeli ve size düşüncelerini rahatça ifade edebilmeli kendisinde o özgüveni bulabilmesi gerekiyor. Başka çiftler hakkında yaptığı yorumları inceleyin. Onlar hakkında ki düşünceleri aynen kendi evliliği içinde geçerli olacaktır.
 2. 2 Yokluğunuza bir baksın


  Yokluğunuza bir baksın, sürekli olarak yanında olmayın ondan ayrı işler yapın. Arkadaşlarınızla tatile gidin mesela. Ondan bağımsız programlar yapın. Sizi sürekli olarak yanında görmesin ki sizi sürekli olarak yanında tutabilme yollarını aramaya başlasın. Emin olun seçenekleri arasına evliliği de koyacaktır.
 3. 3 Evliliğin konu edindiği, ön planda evlilik olan romantik komedi filmlere gidin


  Evliliğin konu edindiği, ön planda evlilik olan romantik komedi filmlere gidin. Konu gün geçtikçe kendiliğinden evliliğe gelecektir. Filmden sonra sizin de etkinizle evlilik konusunda ki görüşlerini öğrenebilirsiniz. Denemeye değer bir taktik.
 4. 4 Yakın arkadaşlarınızın düğünlerine birlikte gidin


  Yakın arkadaşlarınızın düğünlerine birlikte gidin. Gitmiyorsa bile bir şekilde ikna edin onu. Orada ki evlilik olayını birinci elden tecrübe etsin. Ortama bir baksın. Onlarda ki mutluluğu gözleriyle görsün ki kendisi de “ biz neden evlenmiyoruz ki “ diye düşünsün.
 5. 5 Evli arkadaşlarınızla çiftler halinde uzun süreli buluşmalar düzenleyin


  Evli arkadaşlarınızla çiftler halinde uzun süreli buluşmalar düzenleyin mesela partiler, akşam yemekleri, eğlence organizasyonları gibi. Fakat arkadaşınıza evliliğin ne kadar güzel bir şey olduğunu söylemeleri konusunda mutlaka uyarın. Sizi evliliğe teşvik etmeye çalışsınlar. Hiç olmazsa sevgiliniz böyle bilsin. Belki başka bir erkeğin ağzından evliliğin ne kadar güzel bir şey olduğunu duyarsa ikna olur. Özellikle bu duyacağı kişi en yakın arkadaşıysa.
 6. 6 Annesi ile samimi olmaya çalışın


  Annesi ile samimi olmaya çalışın. Ailesine girmeye başlayın. Eğer annesine kendinizi sevdirmeyi başarırsanız. Annesi de evlilik konusunda siz rica etmeseniz bile onunla konuşacaktır. Hangi anne oğlunun evliliği görmek istemez ki? Özellikle sizi çok sevdiyse…

Tüm bu yaptıklarınızdan sonra da hala ilişkinizde evlilikle ilgili akıllarda soru işaretleri yer alıyorsa, bu konuyu sevgilinizle karşılıklı olarak oturup açık açık konuşmanız gerekmekte. Başınızı kuma gömerek onu beklerseniz daha çok beklersiniz hiçbir şey kazanmazsınız. Gerçeklerle yüzleşmeyi ve sonuçlarını göze alarak bu konuları açık bir şekilde konuşun. Bırakın sonunda ne olacaksa olsun.

 

Bir önceki yazımız olan Nicola Tesla Hakkında muhtemelen daha önce duymadığınız 11 ilginç bilgi başlıklı makalemizde Edison ve Tesla, Listeler ve nicola tesla hakkında ilginç bilgiler hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

144
67 shares, 144 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün! Üzgün!
22
Üzgün!
SEVİMLİ! SEVİMLİ!
30
SEVİMLİ!
BERBAT! BERBAT!
23
BERBAT!
HOŞ DEĞİL! HOŞ DEĞİL!
23
HOŞ DEĞİL!
ÇOK HOŞ! ÇOK HOŞ!
20
ÇOK HOŞ!
KOMİK! KOMİK!
16
KOMİK!
BEĞENDİM BEĞENDİM
31
BEĞENDİM
İYİ İYİ
34
İYİ
İDARE EDER! İDARE EDER!
27
İDARE EDER!
Ceyda YILMAZ

Eğitimli ve fekat bir o kadarda başıbozuk , yaşamdan keyf almasını bilen neşeli bir tipim işte :)

One Comment

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı