Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

Erkeklerin bir bayan hakkındaki düşüncelerini kullandığı konuşma tarzına veya beden diline bakarak çözebilirsiniz. Erkeklerin bir kadından hoşlanma belirtileri. 1 min


155
64 shares, 155 points

 

Erkeklerin bir bayan hakkındaki düşüncelerini kullandığı konuşma tarzına veya beden diline bakarak çözebilirsiniz. Genellikle kadınlardan çekinen erkekler açık sözlü olmak yerine bir takım hareketlerle hoşlanma belirtileri gösterirler.

İşte erkeklerin bir kadından hoşlanma belirtileri.

 

 1. 1 Aşk Şarkıları Dinlerler


  Rap müzik dinleyen bir erkek bile aşık olmaya başladığı zaman slow müzik dinler. Genellikle müzik tarzının fazla dışına çıkmazlar ancak anlamsız müzikler yerine daha duygusal ve sakin açıyı dindirici melodileri tercih ederler.
 2. 2 Göz Teması


  İstem dışı gelişen bu hareket ilgi duyulan bayanın her anını takip etmekten kaynaklanır. Erkekler genellikle ne kadar uzun süreler ve dikkat çekici bir şekilde baktıklarının farkına varmazlar ancak gerçekten zeki olan bir bayan bunu hemen anlar.
 3. 3 Yumuşak Ses Tonu ve Sakinlik


  Normalde kaba ve yüksek ses tonu ile konuşmayı seven erkekler hoşlandıkları bayanların yanında kedi gibi olurlar. Çok konuşmak yerine az konuşmayı ve sert ses tonundan ziyade yumuşak ses tonunu tercih ederler. Sinirlenme gibi huyları yoktur.
 4. 4 El Kol Teması


  Hoşlanılan bir bayana yaklaşma yolu bulamayanlar veya bir şekilde aşk elektriğini hissettirmeye çalışanlar genellikle konuşma esnasında veya kaza süsü vererek temas etme eğilimine girerler. Bir nesne alışverişi sırasında hoşlandığı kızın eline değmek ona mutluluk verir.
 5. 5 Modayı Takip Ederler


  Genellikle bakımsız ve rahat takılan bir erkek kalbine eros oku saplandığında aynanın karşında dakikalarca kendi ile ilgilenir. Saç modelinde ve kıyafet dolabında köklü değişiklikler yapmaya gider. Daha dikkatli ve tarz giyinmeye özen gösteren erkekler bir bayana tutulduklarını açık açık olmasa da ucundan azıcık belli ederler.
 6. 6 Kıskançlık Yaparlar


  Hiç alakası olmayan bir bayanı kıskanmak her erkeklerin sergileyeceği bir davranış değildir. Genellikle kız kardeşi olan erkekler nadir de olsa arkadaşlarını kıskanırlar. Ancak yersiz ve gereksiz kıskançlık tripleri bir aşkın başlangıç noktası olabilir.
 7. 7 İltifat Ederler


  Erkekleri bayanlara karşı çekingen davranışlar sergilerler ancak haksızlık etmezler. Bir bayan hoşlanmadığı bir özelliğinden bahsettiğinde ona karşı çıkarlar belirli yönlerinin güzel olduğundan bahsederler. Açık açık iltifat edemeseler bile bir şekilde beğenilerini dile dökerler.

Bir önceki yazımız olan En Korkunç 10 Kabus ve Anlamı başlıklı makalemizde en çok görülen kabuslar ve anlamları, En çok görülen rüyalar ve nalmaları ve kabuslar ve anlamları hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

155
64 shares, 155 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün! Üzgün!
24
Üzgün!
SEVİMLİ! SEVİMLİ!
33
SEVİMLİ!
BERBAT! BERBAT!
26
BERBAT!
HOŞ DEĞİL! HOŞ DEĞİL!
23
HOŞ DEĞİL!
ÇOK HOŞ! ÇOK HOŞ!
27
ÇOK HOŞ!
KOMİK! KOMİK!
33
KOMİK!
BEĞENDİM BEĞENDİM
64
BEĞENDİM
İYİ İYİ
47
İYİ
İDARE EDER! İDARE EDER!
31
İDARE EDER!
Ceyda YILMAZ

Eğitimli ve fekat bir o kadarda başıbozuk , yaşamdan keyf almasını bilen neşeli bir tipim işte :)

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Erkekler hoşlandıklarını hemen belli ediyorlar, kızlar bu konuda biraz daha becerikli ancak erkekler biraz daha pasif.

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı