Fakirken Zengin Olan Ünlü İnsanlar

Listemizde bir zamanlar evi olmayan ve zor bir hayat geçiren, şimdilerde ise ünlü ve tanınmış olarak zengin olan şanslılar yer alıyor. 1 min


150
74 shares, 150 points

Çocukluk dönemlerinde kaliteli bir eğitim almadan zor şartlarda yetişen bir çok ünlü insan duyuyoroz. Listemizde bir zamanlar evi olmayan ve zor bir hayat geçiren, şimdilerde ise ünlü ve tanınmış olarak zengin olan şanslılar yer alıyor.

 

 1. 1 Shania Twain


  8 yaşındayken bar ve kafeteryalarda bedava yemek için şarkı söyleyen Twain. Bebek yaşlarında iken evsizler barınağına yerleştirilen şarkıcı uzun süre yoksulluk çekmiştir. Zor bir hayatın ardından yıldızı parlayan Shania bu gün şöhreti yakalayan şanslı insanlardan biri.
 2. 2 Col Harland Sanders


  KFC tavuk firmasının yüzü olan Col Harland Sanders hayatının büyük bir bölümünü yoksulluk içinde geçirmiştir. Eşi ile birlikte kamyonette yaşamıştır. Bulduğu özel tavuk sosu tarifini uzun süreler satmaya, pazarlamaya çalışmıştır sonrasında kendi markasını kuran Sanders dünya çapında tanınan bir marka olmayı başarmıştır.
 3. 3 Hilary Swank


  15 yaşındayken annesi ile birlikte Los Angles'a taşınan oyuncu uzun bir süre arabada yaşamak zorunda kalmıştır. Yoksulluk nedeni ile zor bir yaşam süren Swank bir gün telefon kulübesinden oyunculuk başvurusunda bulundu. Şansını devamlı zorlayan ve inanan oyuncu sonrasında başarılı bir kariyer elde etmeyi başarmıştır. Şimdilerde dünyanın tanıdığı kadın oyuncularından biri.
 4. 4 Kurt Cobain


  Nirvana grubundan önde hastanelerin bekleme salonlarında uyuyan, köprü altında yaşamını devam ettirmeye çalışan Cobain gerçekten kötü bir hayat geçirmiştir. Hayat mücadelesi sırasında kurduğu grup ile şöhreti yakalayan şarkıcı sonrasında hiç yokluk çekmemiştir.
 5. 5 Jeniffer Lopez


  Kariyerine sıradan bir dansçı olarak başlayan Lopez'in 18 yaşında tüm ailesi dağılmıştı ve kendi ayakları üzerinde durması gerekiyordu. Uzun bir süre parasız ve evsiz kalan ünlü şarkıcı bir süre sonra dizi oyunculu dansçılık yaparak kendi yolunu açmayı başarmıştır. Şimdilerde dünyanın tanıdığı bir şarkıcı olmasının altında hüzünlü bir hikaye gizlidir.
 6. 6 Sylvester Stallone


  Hapisane hayatı yaşayan ünlü oyuncu tahliyesinin ardından 1 aya yakın süre otobüs durağında kalmıştır. Hayatı kazanmak adına bir çok yola başvuran Sylvester Stallone porno oyunculuğu da yapmıştır. Tüm bu zorlu yokuşların ardından bugün tüm dünyanın tanıdığı bir oyuncu olmayı başarmış diyebiliriz.
 7. 7 Halle Berry


  Oscar kazanan Halle tüm bunlardan önce New Yorg'ta yaşayan evsiz bir kadındı. Evsiz olmasına rağmen hayalleri için o bölgede yaşamaya devam etti. Uzun süre parasızlık ve zorlu bir hayat geçiren ünlü oyuncu sonrasında hayallerine kavuşmuş ve sayısız filmde rol alarak zengin olmuştur.
 8. 8 Kelly Clarkson


  Texas'tan Los Angles'a taşınan ünlünün ilk günden evi yandı. Şehirde yeni olduğu için kalabileceği kimsesi olmayan ünlü şarkıcı uzun bir süre arabada yaşadı. Sonrasında 2002 yılında bir ses yarışmasında birinci olarak albüm çalışmaları yaptı. Albüm çıkardıktan sonra tahmin edemeyeceği kadar lüks bir evde yaşamaya başladı.
 9. 9 Daniel Craig


  James Bond olarak bilinen Daniel Craig bir zamanlar yoksulluk içerisindeymiş. Parklarda uyuyan ve giydiği elbiselerin başka alternatifi bulunmayan ünlü aktörün şimdilerde aldığı roller dilden dile dolaşıyor.

Bir önceki yazımız olan En Korkunç 10 Kabus ve Anlamı başlıklı makalemizde en çok görülen kabuslar ve anlamları, En çok görülen rüyalar ve nalmaları ve kabuslar ve anlamları hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

150
74 shares, 150 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün! Üzgün!
24
Üzgün!
SEVİMLİ! SEVİMLİ!
32
SEVİMLİ!
BERBAT! BERBAT!
25
BERBAT!
HOŞ DEĞİL! HOŞ DEĞİL!
23
HOŞ DEĞİL!
ÇOK HOŞ! ÇOK HOŞ!
28
ÇOK HOŞ!
KOMİK! KOMİK!
22
KOMİK!
BEĞENDİM BEĞENDİM
31
BEĞENDİM
İYİ İYİ
53
İYİ
İDARE EDER! İDARE EDER!
30
İDARE EDER!
Ceyda YILMAZ

Eğitimli ve fekat bir o kadarda başıbozuk , yaşamdan keyf almasını bilen neşeli bir tipim işte :)

3 Comments

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı