Futbolcuların Sahada Yaşadığı 6 Utanç Verici An

Zaman zaman Futbolcuların Sahalarda Yaşadığı utanç ve yüz kızartıcı olaylar olaibliyor. İşte bunlardan 6 tanesini listeledik . 1 min


154
84 shares, 154 points
 1. 1 Dünya Kupası'nda Luis Suarez ile Chiellini


  2014 yılındaki Uruguay ve İtalya arasında gerçekleşen Dünya Kupası'nda Luis Suarez ile Chiellini arasında olması zor bir durum yaşanmıştır. İkili mücadele sırasında Luis Suarez, Chiellini'nin omzunu ısırmıştır. Maçtan atılması beklenirken, hakem oyunu devam ettirmiştir. Suarez kendini savunurken de maçta böyle durumlar yaşanabileceğini kendisinin de gözüne omuz geldiğini söylemiştir.
 2. 2 2010 yılında Alman oyuncu Sebastian Kehl ve rakibi


  2010 yılında Alman oyuncu Sebastian Kehl rakibi nedeniyle ilginç bir an yaşamıştır. İkili mücadeleye girdiğinde rakibi Kehl'in şortunu çekmiştir ve o sırada Kehl'in biraz abartması nedeni ile de üzeri fazla açılmıştır ve rakipte o an ne yapacağını bilemeyip uzaklaşmıştır.
 3. 3 2014 Dünya Kupası maçında Ganalı Jordan Ayew ile Portekizli William arasındaki ikili mücadele


  2014 yılında gerçekleşen Portekiz ve Gana arasındaki Dünya Kupası maçında Ganalı Jordan Ayew ile Portekizli William arasındaki ikili mücadele dakikalar 78. dakikayı gösterirken William, Ganalı Ayewin şortunu yırtması ile ilginç görüntüler ortaya çıktı. Fark etmeyip hala devam eden oyuncular farklı görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.
 4. 4 Edin Dzeko'nun yaptığı ilginç hareket


  Bosna-Hersek ve Yunanistan arasındaki 2018 yılında gerçekleşen Dünya Kupası elemelerinde Edin Dzeko'nun yaptığı ilginç hareket şaşırttı. Maçta 76. dakika yaşanırken Dzeko, Sokratis'in ikili mücadelesinde yerde kalarak sinirlerinin bozulması nedeni ile oyuncunun şortunu indirmiştir.
 5. 5 Kupa Amerika'nın çeyrek final karşılaşması


  Kupa Amerika'nın çeyrek final karşılaşması olan Uruguay ve Şili arasındaki maçta Şilili Jara, Uruguaylı Cavani'ye yaptığı hareket sonrasında yaşamını büyük ölçüde etkilemiştir. Çünkü maçın ortasında Cavani'ye arkadan parmak atması ile Cavani tepki göstermiş ancak hakem görmediğinden sarısı olan Cavani ikinci sarıdan kırmızı ile atılmış ancak hareketi gören takımı nedeni ile hem turnuvadan hem de takımından atılmasına neden olmuştur.
 6. 6 Dünya Kupası maçında golcü Gary Lineker


  İngiltere ile İrlanda arasında 1990 yılında oynanan Dünya Kupası maçında golcü Gary Lineker, ikili mücadele sonrasında yerde kalmakta ve yerden kalkmak istememektedir. Bunun nedeni de arada zaman kaybı olmaması için tuvalete gitmeyen oyuncunun altına kaçırmasından dolayıdır. Hala bu durum konuşulmasını sürdürmektedir.

Bir önceki yazımız olan Nicola Tesla Hakkında muhtemelen daha önce duymadığınız 11 ilginç bilgi başlıklı makalemizde Edison ve Tesla, Listeler ve nicola tesla hakkında ilginç bilgiler hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

154
84 shares, 154 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün! Üzgün!
10
Üzgün!
SEVİMLİ! SEVİMLİ!
11
SEVİMLİ!
BERBAT! BERBAT!
8
BERBAT!
HOŞ DEĞİL! HOŞ DEĞİL!
26
HOŞ DEĞİL!
ÇOK HOŞ! ÇOK HOŞ!
38
ÇOK HOŞ!
KOMİK! KOMİK!
18
KOMİK!
BEĞENDİM BEĞENDİM
26
BEĞENDİM
İYİ İYİ
16
İYİ
İDARE EDER! İDARE EDER!
16
İDARE EDER!
Mustafa POLAT

Yol mu Önemli , Yürümek mi ?

One Comment

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı