Gençler İçin Dekoratif Yatak Odası Seçenekleri

En ilham verici genç yatak odası fikirlerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Yatak odanızı tasarlamaya karar verirseniz kullanışlı bir yatak odasına sahip olacaksınız.1 min


143
120 shares, 143 points

En ilham verici genç yatak odası fikirlerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Yatak odanızı tasarlamaya karar verirseniz kesinlikle kullanışlı bir yatak odasına sahip olacaksınız. Mükemmel yatak odası tasarımını seçerken kendi içinde bir düzene sahip olması gerektiğini unutmayın. Gençler, odalarında herhangi bir değişiklik söz konusu olduğunda oldukça temkinlidirler. Ancak genel bir kural olarak, çocuğunuzun odasında şunlar olmasına özen gösterin. Çok fazla saklama alanı, rahat bir uyku yatağı, yeterince ışık alan bir çalışma alanı ve şık bir dokunuş. Şimdi kızınız veya oğlunuz için bazı yatak odası fikirlerini keşfedelim. Dekorasyonunuzu nasıl daha ekonomik hale getireceğinize dair ipuçları da bulabilirsiniz.

 1. 1 Boho Genç Kız Yatak Odası Fikirleri


  Günümüzde gençler mevcut trendlerin ve tasarım bilincinin farkındadır. Genç, odasının rahatça vakit geçirebileceği mini dairesi olduğunu hissetmesine izin verilirse mutlu olacaktır. Odasının kişiliğini ifade etmesi de onun için önemlidir.

 2. 2 Rahat ve Basit Genç Yatak Odası Fikri


  Gördüğümüz en rahat genç yatak odası fikirlerinden biri. Bunun çok rahat olduğunu biliyor musunuz? Yumuşak kumaşların ve hatta kürk ve pastel renklerin birleşimi.

 3. 3 Platform Yataklı Rahat Genç Yatak Odası


  Genç kızınıza bir platform yatak satın alın. Odası anında rahat olacaktır. Düşük ışıklandırmanın yanı sıra sıcak pembe ve şeftali renkleri de bu etkiyi arttırır.

 4. 4 Rüya Gibi Bir Genç Yatak Odası Fikri


  İnce ışıkları ve yumuşak pastel tonları ile bu yatak odası fikri gerçek bir rüya. Sadece bu resme bir bakın ve şimdiden odanızı yeniden dekore etmeye başlayın.

 5. 5 Kablo Işıklı Genç Yatak Odası Takımı


  Kablolu ışıkların asılması, herhangi bir yatak odasını süslemenin çok yönlü yoludur. Ortada lüks beyaz yataklı Victoria dönemi bir yatak ya da parlak yastıklarla dolu çingene tasarımı bir yatak. Seçtiğiniz genç oda fikirleri ne olursa olsun, her zaman bu küçük, ancak odanızı canlandırabilen güçlü bir detayı hatırlamanız gerekir. Küçük ışıkların minimalist odaya nasıl yeni bir bakış açısı getirdiğine bakın! Bu tür bakış açılarının sadece Noel zamanında yapıldığını düşünmeyin.

 6. 6 Büyüleyici Genç Yatak Odası Fikirleri


  Genç yatak odası temaları listesi gerçekten çok büyük ve büyüleyici. Eğer kızınız gerçekten hayranlık içindeyse, bunun için bu odayı satın alabilirsiniz! Kız arkadaşları onu kıskanacak.

 7. 7 Küçük Odalar İçin Genç Kız Yatak Odası Fikirleri


  Genç kızınızın odası büyük değilse ranza fikrini düşünün. Bu tip bir yatak o kadar büyük değildir ve bu nedenle yerden tasarruf sağlar. Ayrıca katlandığında bu yatağın çok az yer kapladığını görebilirsiniz.

 8. 8 Gençler İçin Küçük Yatak Odaları Dekorasyonu


  Burada küçük odalar için en zeki genç kız yatak odası fikirlerinden birini görebilirsiniz. Ona yakından bakın: Dekorun her parçası bir yerlerden tasarruf sağlar. Açık renkler odayı görsel olarak daha büyük yapar.

 9. 9 Atılabilir Yastıklar ile Modern Genç Yatak Odası


  Oda tasarımına bazı vurgular eklemek istiyorsanız her zaman yastık kullanabilirsiniz. Gerektiğinde, yastıklar kolayca değiştirilebilir. Çok fazla zaman veya para harcamanıza gerek yoktur.

 10. 10 Sevimli Renkli Genç Yatak Odası Fikri


  Her genç kızın hayalinde bir yatak odası tasarımı vardır. Tabii ki, zevkler farklı. Ama genel olarak, bu onun yaratıcı benliğini ifade edecek bir oda olur. Bu gibi yaratıcı ve cesur unsurlarla odası kesinlikle göze çarpacak.

 11. 11 Kolay ve Zekice Hazırlanmış Genç Yatak Odası Fikri


  Genç yatak odası fikirleri hakkında düşünürken, akıllı depolama alanının değerini küçümsemeyin. Kitapları, kıyafetleri, makyaj malzemelerini ve diğer kişisel eşyaları için alana ihtiyacı olacak.

 12. 12 Hoş ve Sakin Genç Odası Tasarım Fikirleri


  Genç kızınız için oda tasarımı düşünüldüğünde, daha açık renk tonlarına odaklanmak iyi bir fikirdir. Bildiğiniz gibi, parlak ve bağıran renkler daha agresif, zihinsel aktiviteye uygun ama rahatlamak için uygun değildir.

 13. 13 Gri Renkli Şık Genç Yatak Odası Tasarımı


  Modern stile gelince, pembe, beyaz ve gri şık bir kombinasyondur. Bu dekor kablolu ışıklar ve sevimli yastıklarla renklendirilmiştir.

 14. 14 Boş Alanlı Modern Genç Odası


  Kızınız için genç odası, uyuyacak bir alandan daha fazlasıdır. Bağımsızlığını keşfetmeye başladığı zamandır. Bu odayı vakit geçirmek, arkadaşlarıyla sohbet etmek ve ders çalışmak için kullanacak. Burada gösterilen şık tasarım tüm bu amaçlar için harika olacaktır.

 15. 15 Modern Mobilyalı Şık Genç Kız Yatak Odası Fikri


  Yatak odanızın dekoruna ilginç ve etkileyici bir tasarım öğesi eklerseniz, genç kızınız kesinlikle teşekkür edecektir. Bir lamba ile başlayan ve bir çöp kutusu ile biten herhangi bir şey olabilir.

 16. 16 Genç Yatak Odasına Nasıl Parlak Bir Renk Eklenir


  Çocuğunuzun odasının eşsiz olmasını istiyorsanız, duvar çıkartmaları eklemesini sağlayın. Yüksek enerjili bir yer birçok gencin sevdiği bir ortamdır ve duvarlardaki parlak vurgular bu etkiyi elde etmenize yardımcı olabilir.

 17. 17 Minimalist Genç Yatak Odası Fikri


  Gençler için küçük yatak odalarını dekore ederken, minimalizm tarzı ilerlemek akıllıca olacaktır. Az sayıda dekoratif nesne, odanın küçük görünmemesini sağlayacaktır.

 18. 18 Kızlar İçin Sevimli Modern Genç Yatak Odası


  Kızınızın odasının duvar rengini ve dekorunu düşünün. Renkler nispeten basitse, burada görüldüğü gibi bazı posterler, bir ayna ve raflar ekleyebilirsiniz. Yaratıcı olmakta fayda var.

 19. 19 Nostaljik Yataklı Genç Yatak Odası


  Şimdi, işte nostalji sevenlerin tüm hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olacak bir fikir. Bu kız odası fikirlerini özel yapan, zarif, zengin ve göz alıcı görünümleridir. Genellikle açık renk seçilir ancak isterseniz daha derin ve dokulu bir tarza yönelebilirsiniz.

  Sizin de fark etmiş olabileceğiniz gibi, çok sayıda yatak odası modernliği nostaljik desenli olarak vurgulamaktadır. Aslında, çocuğunuz için gerçekten eşsiz bir oda yaratmanın çarpıcı bir yolu. Yaratıcı, ancak ılımlı kumaş seçimleriyle harmanlanan bu güzel fikir, kesinlikle zarif genç kızlara hitap edecek cinsten.

Bir önceki yazımız olan Her Mevsim İçin Ombre Tırnaklar başlıklı makalemizde Listeler, ombre tırnak modelleri ve ombre tırnaklar hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

143
120 shares, 143 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün! Üzgün!
2
Üzgün!
SEVİMLİ! SEVİMLİ!
19
SEVİMLİ!
BERBAT! BERBAT!
17
BERBAT!
HOŞ DEĞİL! HOŞ DEĞİL!
15
HOŞ DEĞİL!
ÇOK HOŞ! ÇOK HOŞ!
10
ÇOK HOŞ!
KOMİK! KOMİK!
8
KOMİK!
BEĞENDİM BEĞENDİM
7
BEĞENDİM
İYİ İYİ
18
İYİ
İDARE EDER! İDARE EDER!
17
İDARE EDER!
Medeni PEKDEMİR

Zaatalim Şifai bitkilerle uğraşı halinde olmakla birlikte , daimi üyesi olduk İB Topluluğunun :)

4 Comments

 1. Rahat ve basit olması benim için en önemli etken. Çok karmaşık ve gösterişli bir oda devamlı orada vakit geçireceğim için bir süre sonra boğacak ve sıkacaktır. Bu tarz odalar daha çok dışarıya iyi görünür içinde yaşayan kişilere değil. Ama basitlik ve rahatlık içerisinde yaşayacak kişiler için çok önemli. Güzel örnekler vermişsiniz çok teşekkürler.

 2. 18 numaralı oda tam bana göre. Küçük ve kullanışlı, ihtiyacım olan her şey uzanma mesafesinde neredeyse. Günümüzde herkes büyük oda istiyor fakat ben daha küçük odaları seviyorum.

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı