Gerçek Hikayesi İle Şaşırtan 10 Popüler İnternet Fotoğrafı

İnternet ve sosyal medya yer almış Gerçek Hikayesi İle Şaşırtan 10 Popüler İnternet Fotoğraf hakkında ilginç bilgiler . 1 min


166
97 shares, 166 points
 1. 1 Sammy


  2007 yılında Sammy'nin babası tarafından çekilen bu fotoğrafı Fliker üzerinde paylaşması ile farkında olmadan çocuğunun ünlü olmasına herkes tarafından motivasyon amacı ile kullanılmasına neden olmuştur.
 2. 2 Dilek Tunca


  1970 lerde çekinilen bu fotoğraftaki kişi bir hemşire değil mankenlik ve foto mankenliği yapan Dilek Tunca'ydı. O dönemde her hastanede olan bu fotoğraftaki kadını gördüklerinde dahi çok şaşırmaktaydılar.
 3. 3 Windows XP arka plan resmi


  1996 yılında National Geograpics'te çalışan Charles O'Rear adında profesyonel fotoğrafçı tarafından profesyonelce çekilen ve bu yerin Amerika'nın Kaliforniya eyaletinde Napa vadisinde olduğu bilinmektedir. Bu fotoğrafı uzun yıllardır hep görmekteyiz çünkü o fotoğraf Windows XP arka planındaki doğa resmidir.
 4. 4 Zoe Roth


  2007 yılında babası tarafından bir yangın önündeki kızın fotoğrafı tüm sosyal medyada kullanıldı ve bu kızın ismi Zoe Roth'dur.
 5. 5 Kötü rapçi Steve


  Arkadaşları tarafından 2011 yılında çekildiğini söyleyen Steve bu pozu ile sosyal medyada kötü rapçi olarak akıllarda kalmış ve sosyal medya da çok fazla kullanılmıştır.
 6. 6 Kyle Creaven


  İlk olarak okul müdürü tarafından fark edilen bu fotoğraf Kyle Creaven'a ait olup lise döneminde çekilmiştir. 2012'de internette yer almaya başlayan bu fotoğraf çok fazla komik sitede yer almıştır.
 7. 7 Liana Walker


  2010 yılında kurduğu Laina adındaki Youtube kanalında 1.200.000 takipçisi olmaktadır. Bu kız internete video çekerek ün salmış ve sevimliliği ile dikkat çekmiştir. En az 154 milyon izlenmesi Liana Walker'ın vardır.
 8. 8 Mia Talerico


  8 yaşına gelen Mia Talerico oyunculuk yapmaktadır ve ilk keşfi öfkeli haldeki bir sahnesi ile başlamıştır. 10 aylıkken başladığı bu sektöre iyi şanslar Charlie filmiyle başlamış ve hala devam edip yükselmektedir.
 9. 9 Mckayla Maroney

  Gerçek Hikayesi İle Şaşırtan 10 Popüler İnternet Fotoğrafı

  2012'de Londra'da gerçekleşen turnuvada atlama masasında ilk atlayışında mükemmele yakın, ikincisinde ise düşmesi nedeni ile ikinci olan Mckayla Maroney, madalya kürsüsünde ikincilik madalyası alırken ki pozu sosyal medyada çok konuşuldu ve kullanıldı ve bu o kadar fazla oldu ki Amerika başkanı bile taklit etmiştir.
 10. 10 Silvia Bottini


  Ağlayan kız fotoğrafı ilk defa Buzzfeed sitesinde internet kullanıcılarının karşısına çıktı ve daha sonra tüm medyaya yayıldı. Bu kişi ise model ve oyuncu Silvia Bottini'dir.

Bir önceki yazımız olan Nicola Tesla Hakkında muhtemelen daha önce duymadığınız 11 ilginç bilgi başlıklı makalemizde Edison ve Tesla, Listeler ve nicola tesla hakkında ilginç bilgiler hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

166
97 shares, 166 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün! Üzgün!
23
Üzgün!
SEVİMLİ! SEVİMLİ!
25
SEVİMLİ!
BERBAT! BERBAT!
21
BERBAT!
HOŞ DEĞİL! HOŞ DEĞİL!
18
HOŞ DEĞİL!
ÇOK HOŞ! ÇOK HOŞ!
16
ÇOK HOŞ!
KOMİK! KOMİK!
10
KOMİK!
BEĞENDİM BEĞENDİM
20
BEĞENDİM
İYİ İYİ
28
İYİ
İDARE EDER! İDARE EDER!
20
İDARE EDER!
Hayal SEZGİN

Güzellik felan hikaye anacım...Yaşam mı? , bir baş Belası..!

5 Comments

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı