Hayatımıza Renk Katan 18 Güzel Çiçek

Renkli, güzel çiçekler hayatımızı daha iyi hale getirir. Katılmıyor musun? Bizi mutlu, memnun ederek gerçekten şaşırtıyorlar.2 min


128
113 shares, 128 points

Renkli, güzel çiçekler hayatımızı daha iyi hale getirir. Katılmıyor musun? Bizi mutlu, memnun ederek gerçekten şaşırtıyorlar. Çiçekler hayatımızda ne zaman var olurlar? Doğum günleri, yıldönümleri vb. Ancak, hayatınızı çiçeklerle doldurmak için özel bir nedene ihtiyaç duymayacağınıza inanıyoruz. Farklı renkler, yaprak şekilleri hepsini özel kılar, neden günlük hayatınıza yeni bir şeyler getirmiyorsunuz? Tercih ettiğiniz çiçek türünü seçin ve onun yardımıyla, ruh halinizi canlandırın. Özel günler için beklemeyin, her gününüzü özel yapın. Sadece ilk bakışta bile sizi neşelendirecek birkaç önerimiz var.

 1. 1 Kiraz Çiçeğinin Güzelliği


  Harika bir kiraz çiçeğinin, sevgi, güzellik, güç ve gizem gibi kadınsal özellikleri olduğunu biliyor muydunuz? En güzel çiçeklerle açan muhteşem görünümlü ağaçlar baharı fantastik hale getirir. Aynı zamanda renkli ama aynı zamanda şefkatli. Bize genellikle kadınlarla ilişkilendirdiğimiz tüm özellikleri hatırlatıyor. Kiraz çiçeğini hayatınıza alın ve bunun tadını çıkarın.

 2. 2 Bezelye Çiçeğinin Narin Yapakları


  Çiçeklerin sadece gözlerinizi memnun etmesini değil, aynı zamanda fantastik bir koku ile odanızı doldurmasını istiyorsanız, bu tatlı bezelye çiçekleri sizin için son derece uygun olacaktır. Muhteşem kokuları ile hayatınıza neşe getirecekler. Genellikle pembe, beyaz, kırmızı, mor renkli çiçekler kesinlikle hayatınızı renk patlamasıyla doldurur. Günlük rutinlerinde parlaklıktan yoksun olanlar için vazgeçilmez.

 3. 3 Baharı Hissetmek İçin Renkli Süsen Çiçeği


  Etrafınızdaki soğuk ve sürekli grilikten bıktınız mı? İlkbahar yakın değilse, gerçekten yakın olduğunu hissetmek için harika bir yol var. Baharı size hatırlatması için süsenleri seçin ve onlar kıştan sonra sizin için gerçekten gerekli olan sıcaklık, güzellik ve tazeliği getirecektir.

 4. 4 Kırılgan ve Güzel Düğünçiçeği


  Düğünçiçeği çekiciliğin gerçek bir tanımı. Tomurcuğun gerçekten dolu görünmesini sağlayan çok sayıda ince narin yaprakları ile, farklı renklerde olan bu çiçek kalbinizi durdurma noktasına getirir. Hayatınızı böyle bir güzellikle dekore edin ve daha önce hiç olmadığı kadar hayatınızı canlı yaşayın.

 5. 5 Muhteşem Pembe Ve Kırmızı Laleler


  Pembe kırmızı laleler uzun yıllar sonra kesinlikle klasik hale geldi. Onları bahar ve sevgimizi göstermek istediğimiz kişi ile ilişkilendiririz. Renklerin bu mükemmel kombinasyonu size sıcaklık ve tazelik getirecek. Aynı zamanda odanıza küçük bahar getirilecek.

 6. 6 Tatlı Plumeria Çiçeği


  Tüm güzel çiçekler arasında, plumeria gerçekten özeldir. Çizilmiş gibi görünmesi hayatın mucizevi güzelliklerle dolu olduğu sürekli bir hatırlatmaktadır. Dünyaya ne kadar parlak ve güzel olabileceğini gösteren farklı renklerde olabilir. Bu çiçeğin pek çok anlamı var. Bunlardan bazıları açıklık ve güzellik.

 7. 7 Beyaz ve Pembe Anemonlar


  Pembe ve beyaz hayranı mısınız? O zaman bu güzel çiçekler tam sizin seçmeniz için. Kusursuz gradyan görünümleri kalbinizi çalacak ve bundan sonra bu çiçekleri favori çiçekleriniz yapacak. Odanızı yenilmeme ve böyle bir güzelliği yaşama şansını kaçırmayın.

 8. 8 Peri Beyaz Zambak - Saflığın Sembolü


  Beyaz zambakların en lüks görünümlü çiçeklerden biri olduğu bir gerçektir. Saf bu çiçek aynı zamanda bize mükemmelliği hatırlatır. Güzel bir koku, dairenizdeki havayı dolduracak.

 9. 9 Güzel Juliet Gülleri


  Gülleri daima şefkat, sevgi ve romantizmle ilişkilendiririz. Buna katılıyorsanız, sevdiğiniz kişiyi yaratıcılığınıza hayran bırakacak harika bir alternatifimiz var. Gerçekten farklı olan bu muhteşem Juliet güllerini bulun. Bir sürü yaprağıyla özel ve hoş görünüyorlar. Bu yüzden tercih ettiğiniz rengi seçin ve onları sizin ve sevdiğiniz kişinin sembolü yapın.

 10. 10 Fantastik Nilüferler


  Nilüferler, her yerde bulabileceğiniz sık rastlanan bir çiçek türüdür. Bu güzel çiçekleri diğerleri arasında bu kadar özel yapan şeyin bu olduğuna inanıyoruz. Renkli yaprakları ile hepsi birer çığlık atıyorlar. Renk yelpazesi çok geniş olduğu için en sevdiğiniz rengi bulun. Harika bir ruh hali sizinle olacak.

 11. 11 Güzel Kokulu Şakayık


  Şakayık her zaman iyi bir fikirdir! Parlak, ve böylesine güzel renkler istediğiniz atmosferi şüphesiz size getirecektir. Bu çiçeklerin ne kadar güzel olduğunu anlamak için harika kokusu ve güzel tomurcukları yeterlidir. Gerçekten özel olan şakayık, birçok insan için favori çiçekler arasında.

 12. 12 Egzotik Orkide


  Egzotik olan her şeyden hoşlanıyor musunuz? O zaman dünyadaki diğer çiçeklerin arasında sizin için en egzotik çiçeğin hangisi oldu çok açık. Hepimizin alıştığı tüm çiçeklerden farklı olarak orkideler bizi güzellikleriyle şaşırtıyor. Farklı renkler ve tonlarda çok hassas ve kırılgan görünüyorlar. Onlara hayran olmadan bakmak imkânsız.

 13. 13 Nefes Kesen Manolya Çiçeği


  Sevgi dolu bir manolya çiçeği, kiraz çiçeğinden sonra türünün ikinci büyüleyici örneğidir. Süper kırılgan ve güzel olan bu çiçek romantizmi ve tatlılığı hatırlatır. Her insanın böyle bir çiçeğe hayran olduğuna inanıyoruz, neden onu seçmiyorsunuz?

 14. 14 Nergis - Dostluk Sembolü


  Arkadaşlarınızı şaşırtmak için güzel çiçekler mi arıyorsunuz? O zaman bu nergisler sana hizmet edecek! Onlar gerçek arkadaşlığın sembolüdür. Arkadaşınıza bu kadar güzel bir çiçek verirseniz, onu sevdiğiniz mesajını da vermiş olacaksınız. Farklı renklerde, boyutlarda ve şekillerde seçebilirsiniz.

 15. 15 Amberçiçeğinin Kırmızı Tutkusu


  Hiç Amberçiçeğini duydunuz mu? Bu çiçek son derece muhteşem bir tomurcuğa sahip. Bu da onu doğanın mucizesi olarak adlandırmamıza yetiyor. Aynı zamanda renkli, parlak, hassas ve güçlü.

 16. 16 Ortanca Çiçeğinin Büyüsü


  Dünyadaki her çiçeğin sevgiyi temsil ettiğini düşünüyoruz. Bu büyüleyici ortanca çiçekleri kolayca şefkat gösterme görevini üstlenirler. Süper kırılgan aynı zamanda hafif ve özel bir çiçektir. Bu çiçeğin farkı aydınlık ve pastel renkleridir.

 17. 17 Farklı Cosmos Çiçeği


  Pastel veya parlak renklerdeki güzel çiçeklerin seviyorsanız cosmos çiçeği tam size göre. Farklı şekil ve renklerde olan bu çiçek duygularınızı ve düşüncelerinizi gösterirler. Bu çiçeklere bakarken bile son derece mutlu olacaksınız.

 18. 18 Muhteşem Karanfiller


  Yunan halkı bu harika çiçekleri taç törenlerinde kullanırlardı. Çiçeğin ismi de bu törenlerden günümüze kadar gelmiş. Karanfiller çok çeşitli renklerde olabilirler.

Bir önceki yazımız olan Romantik Bir Kaçamak İçin En İyi Balayı Yerleri başlıklı makalemizde dünya üzerindeki en iyi balayı merkezleri, en güzel balayı yerleri ve Listeler hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

128
113 shares, 128 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün! Üzgün!
9
Üzgün!
SEVİMLİ! SEVİMLİ!
7
SEVİMLİ!
BERBAT! BERBAT!
6
BERBAT!
HOŞ DEĞİL! HOŞ DEĞİL!
4
HOŞ DEĞİL!
ÇOK HOŞ! ÇOK HOŞ!
16
ÇOK HOŞ!
KOMİK! KOMİK!
14
KOMİK!
BEĞENDİM BEĞENDİM
12
BEĞENDİM
İYİ İYİ
7
İYİ
İDARE EDER! İDARE EDER!
6
İDARE EDER!
Medeni PEKDEMİR

Zaatalim Şifai bitkilerle uğraşı halinde olmakla birlikte , daimi üyesi olduk İB Topluluğunun :)

4 Comments

 1. Adının Kiraz Çiçeği olduğunu bilmeden yıllarca telefonumda yer alan çiçek emojisi olarak kendisini kullandım. Şans eseri burada karşıma çıktı ve gerçekten inanılmaz anlamlara sahip olduğunu öğrendim. Acaba ev ortamında yetiştirmek mümkün müdür görüntü olarak gerçekten olağanüstü duruyor.

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı