Her Mevsim İçin Ombre Tırnaklar

Ombre tırnaklar en son moda trendlerinden biri. Ayrıca çok eğlenceli! 1 min


123
64 shares, 123 points

Ombre tırnaklar en son moda trendlerinden biri. Ayrıca çok eğlenceli! Birkaç oje rengi kullanarak istenen efekti elde edin. Bu listede güzel görünmenizi sağlayan birçok ombre tırnak modelleri bulacaksınız.

 1. 1 Özel Günler İçin Ombre Tırnak Tasarımları


  Özel bir gününüz varsa, bunun için genel stil tercihlerinizi tamamlayan yuvarlak tırnakları seçmeye karar verebilirsiniz. Altın pırıltılı ombre, bu tasarıma, güzel bir ışıltı katıyor. Ayrıca, tırnağın taban rengine karşı altın rengi zarif bir dokunuş.

 2. 2 Parlak Mavi Ombre Tırnak Tasarımı


  Bu güzel parlak mavi ombre tırnaklar çok şık oval bir şekle sahiptir. Bu tasarım mat yapılırken parlak tırnakların da artık bitmesini tercih ediyoruz. Uçlarda buzlu beyaza dönüşen muhteşem mavi ombre, bu tasarıma muhteşem bir görünüm veren çarpıcı bir renk desenidir. Bu tasarım akrilik bir tırnak üzerinde yapılabilir, ancak jel tırnaklara uygulandığında özelliklerini en iyi şekilde ortaya koyar.

 3. 3 Her Gün Fransız Ombre Tırnaklar


  Günlük kullanım için değişik bir tarz arıyorsanız, bu Fransız yuvarlak şekilli tırnaklar mükemmel bir çözümdür. Fransız manikürünün temel tasarımı, son zamanlardaki tüm tırnak sanatlarıyla ve yaratılan tasarımlarla biraz göz ardı edildi. Bu çok doğal görünümlü ombre tırnakları basit bir Fransız maniküründen ayırmak için bazı sanatsal desenler eklendi. Temelinde doğal bir görünüm ile güzel bir uyum sağlar.

 4. 4 Parıltılı Sade Ombre Tırnak Tasarımı


  Kare şeklindeki bir tırnağa sahipseniz, parıltılı tasarıma sahip bu çıplak ombre mükemmel bir seçimdir. Dördüncü parmaktaki parıltılı vurgu dikkat çeker ve bu tasarımı ayrı tutar. Beyaz ve pembe ombre, beyazın ters yöne doğru solmuş görünmesi dışında pembeye dönüşerek eşsiz bir görünüm elde eder. Bu da Fransız manikürünü biraz andırıyor. Bu akrilik tırnaklar tarzınız için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

 5. 5 Ombre Tırnaklar İçin Mor Tonlu Tasarım


  Bu muhteşem mor renkli ombre tasarımı, badem tırnaklarda muhteşem görünüyor. Siyah-mor ombre tırnaklar şehirde eğlenceli bir gece geçirmek için harika bir görünüm katar. Bu tarz, kesinlikle cesur bir tırnak tasarımından korkmayan bir kişi olduğunuz gösteriyor. Bu tasarımda parıltı yoktur, ancak ombre etkisi vardır. İki rengin harmanlanmasından dolayı en kolay tırnak tasarımlarından biri olarak kabul edilir.

 6. 6 Badem Tırnaklar İçin Ombre Manikür Tasarımı


  Bu badem tırnaklar ilginç bir ombre tırnak sanatı tasarımına sahiptir. İki rengi karıştırılır. Ancak gördüğünüz gibi, doğru bir şekilde uygulandığında bu seçenek şaşırtıcı sonuçlar çıkarır. Badem şeklindeki bu tırnaklarda, bu tasarım gösterişli durur ve çeşitli günler için çok iyi bir fikir niteliğinde.

 7. 7 Romantik Bir Akşam İçin Sıcak Kırmızı Ombre Tırnaklar


  En yakın gelecek için planlanmış romantik bir akşam programınız varsa, bu badem şeklindeki tırnaklara sahip olmak isteyebilirsiniz. Bu gradyan tırnak uygulamaları, tırnaklarınızda mükemmel ve seksi bir etki yaratır. Uygulanan renk bu kırmızı tırnakların hiçbir şey söylemeden birçok şey anlatmasını sağlar.

 8. 8 Kare Şekilli Tırnaklar İçin Zarif Siyah Ombre Tasarımı


  Çok gergin renkli görünmese de zarafet arıyorsanız, bu kısa tırnakları deneyin. Halka parmağın üzerinde bulunan vurgulu tasarım, bu tırnak sanatını daha çok belli ediyor ve tüm gözleri kendisine çekiyor. Birinci ve ikinci parmaktaki gradyan / ombre görünümü genel tasarıma iyi uyum sağlar. Elmas taklidi tasarımı tırnağı çok güçlendirir ve ilginç hale getirir.

 9. 9 Yuvarlak Şekilli Tırnaklar İçin Pembe Ve Beyaz Ombre Tasarımı


  Bu ombre tırnaklar pembe ve beyaz renk kombinasyonunu içeren, yuvarlak tırnaklar için sevimli bir tasarımdır. Bu tırnaklar aşırı uzun olmadıklarından aktif bir yaşam tarzına uyacak şekilde kesilir. İlk önce dördüncü parmaktaki parıltılı vurgu biraz kafa karıştırıcı olabilir. Bu konudaki görüşler değişmekle birlikte, dikkat çekme amacını hala yerine getirmektedir. Tırnakların yuvarlak şekilli olması daha doğal bir görünüm sunar.

 10. 10 Adım Adım Ombre Tırnak Uygulaması


  Yeni başlayan birisiyseniz tırnaklarınızı çok iyi temizlemelisiniz. Tüm tırnak cilasını çıkardığınızdan ve tırnaklarınızı istediğiniz uzunlukta kesip şekillendirdiğinizden emin olun. Herhangi bir gevşek uç ve parçanın uzaklaştırıldığından emin olun. Tırnak etlerinizi uzatmaya yardımcı olması nedeniyle tırnak etlerinizi geri itmek de iyi bir fikirdir. Daha sonra, cila tarafından lekelenmesini önlemek için her tırnağa bir baz temiz cila uygulamalısınız. Bu işlem aynı zamanda cila çatlaması ihtimalinizi azaltarak manikürünüzün ömrünü uzatır.

  Şimdi ombre projenize başlamak için en açık renginize veya beyaz cilaya geçme zamanı. Beyaz renk, renklerin çok daha parlak görünmesine yardımcı olur. Ombre renk paletinizin en açık rengini kullanmayı seçerseniz, efektiniz çok daha yumuşak bir görünüme sahip olur. Arka plan rengini tüm tırnaklarınıza uygulayın. Opak bir taban için uğraşıyorsanız, ikinci katı uygulamadan önce her katın kurumasını sağlayacak şekilde baz renginizdeki iki katı boyamanız gerekir. Kurutma işlemini hızlandırmak için bir kalın kat yerine iki ince kat kullanılması da önemlidir.

  Daha sonra, bir makyaj süngeri üzerine ombre efektiniz için renkleri yan yana yatay çizgilerle boyayın. Süngerinizle tırnağınızın geniş olduğu alana iki ila üç defa uyguladığınızdan emin olun, böylece tırnağınızın tamamı kaplanacaktır. Ombre efekti istediğiniz görünüme gelinceye kadar tırnağınızı iki ila üç kez bastırın. Ayrıca, tırnağın kenarlarını da örtmek için süngeri aşağı doğru döndürdüğünüzden emin olun. Tüm tırnaklarda bu işlemi tekrarlayın ve tamamen kurumasını bekleyin.

  Son olarak, tırnaklarınızın üstüne şeffaf bir cila uygulayacaksınız, iki kat, pürüzsüz bir yüzeye sahip olmanızı sağlamak için bir kattan daha iyidir. Q ucu kullanarak, temiz ve profesyonel görünümlü bir çalışma oluşturmak için tırnaklarınızın etrafındaki deriye bulaşmış fazlalık boyaları dikkatli bir şekilde temizleyin.

Bir önceki yazımız olan Üzerinde Düşünülmesi Gereken Açık Mutfak Tasarımları başlıklı makalemizde açık mutfak tasarımları, açık mutfaklar ve Listeler hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

123
64 shares, 123 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün! Üzgün!
6
Üzgün!
SEVİMLİ! SEVİMLİ!
6
SEVİMLİ!
BERBAT! BERBAT!
4
BERBAT!
HOŞ DEĞİL! HOŞ DEĞİL!
2
HOŞ DEĞİL!
ÇOK HOŞ! ÇOK HOŞ!
14
ÇOK HOŞ!
KOMİK! KOMİK!
12
KOMİK!
BEĞENDİM BEĞENDİM
11
BEĞENDİM
İYİ İYİ
6
İYİ
İDARE EDER! İDARE EDER!
4
İDARE EDER!
Medeni PEKDEMİR

Zaatalim Şifai bitkilerle uğraşı halinde olmakla birlikte , daimi üyesi olduk İB Topluluğunun :)

0 Comments

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı