İnanılmaz Bir Görünüm İçin Orta Uzunlukta Saçlar

Orta uzunlukta saç modelleri her kadında inanılmaz derecede güzel görünebilir. 2 min


143
86 shares, 143 points

Orta uzunlukta saç modelleri her kadında inanılmaz derecede güzel görünebilir. Özellikle kalın saçlı kadınlar için uygundur ve eğer uygun şekilde tasarlanırsa, bu tür saç kesimi, güzelliğinize kıvılcım katıp her yönden hoş bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır. Orta saç kesimi, uzun saçtan bıkmış, ancak çok radikal değişikliklerden ve saçlarını çok kısa kestirmek istemeyenler için idealdir. Bu tür saç kesimleri şık, zarif, şık ve cesur görünür. Orta uzunlukta saç kesiminin de çeşitleri vardır ve her kadın kendi tipine en uygun saç kesimini seçebilir. Saçınız çok kalınsa ve saç şekillendirmeyle ilgili sorunlarınız varsa, saçınızı omuz uzunluğunda kestirebilirsiniz. Kıvırcık veya düz saçlarınız olsa dahi sizin için özel olarak tasarlanmış bir saç kesimi mutlaka vardır.

 1. 1 Yanları Uzun Sarı Saçlar


  Uzun kenarları olan bu uzun saç, kalın saçlar için çeşitli orta saç stilleri göz önüne alındığında mükemmel bir saç modelidir. Bu cesur görünüm biraz deneme gerektiriyor ancak modaya uygun bir görüntüye sahip olmak isteyenler için ideal. Bu stil çeşitli saç tiplerine iyi uymakta ancak özellikle düz saçlar için ok daha uygun. Doğal bir sarışınsanız, saçların etkisini vurgulamayı düşünebilirsiniz. Bu, saç stilinizin daha çarpıcı ve ilginç görünmesine neden olacaktır. Bu stil, dağınık görünüme kolayca uyarlanabilirken, biraz zaman ve çaba ile insanların bakışlarını çeken çarpıcı, şık bir stile dönüştürülebilir.

 2. 2 Açılı Uzun Kesim Saçlar


  Bu stil hem kıvırcık hem de düz saçlarda harika görünüyor. Kısa saç kesimi kadınların ve birkaç çeşidi var. Bu, elde edilmesi oldukça kolay bir saç modeli olmasına rağmen, popülaritesine neden olan faktörlerden biri, şaşırtıcı görünmek için çok az stil kullanması. Bu nedenle “kurut ve git” sözü yeterli olacaktır. Bu tarz tüm saç renkleri olan kadınlar tarafından tercih edilir, ancak siyah saçlı kadınlarda özellikle gizemli görünüyor.

 3. 3 Kabarık Orta Boy Saç Kesimi


  Bir kadının saç stiline olan güvenini artıracak hiçbir şey yok. En doğal görünen saç kesimi, çok popüler olan kabarık tip kesimlerdir. Fotoğraftaki uzun saç kesimi, özelliklerini vurgulamak için modelin doğal saç tipini kullanarak oluşturulan güzel bir kesim örneği. Özensiz ve güzel bir görünüme sahip bir saç modeli olması nedeniyle kalın saçlı kadınlar kesinlikle bu saç stilini seviyor. Katmanlı saç kesimleri her zaman ek hacim verir.

 4. 4 Orta Uzunlukta Katmanlı Saçlar


  Düz saçlarınız için mükemmel bir saç kesimi arıyorsanız, bu katmanlı keskin çizgi tam aradığınız şey olabilir. Saç stilinizi sınıflandırmak istiyorsanız, bazı önemli noktaları veya ombre saç vurgularını eklemek işinize yarayacaktır. Denemek için yeterince cesursanız, kişiliğinizi yansıtacak mükemmel rengi bulabilirsiniz. Bu kolay şık bir stil için mükemmel bir saç kesimi.

 5. 5 Omuzlara Düşen Dalgalı Saçlar


  Doğal olarak dalgalı saçlarınız varsa, bu, omuz uzunluğunda bir saç modeli için mükemmel bir seçenektir. Bu modelin kahverengi saç rengi muhteşem görünüşe sahip olur. Düz saçlarınız olsa bile, bir saç maşası kullanılarak bu şekil elde edilebilir. Katmanlı saç kesimi güzel ve parlak görünümün yanında dolgunluk da verir.

 6. 6 Keskin Kenarlı Katmanlı Saç Modeli


  Omuz uzunluğunda saçları olan kadınlar için bir stil bulmak zor bir süreç olabilir. Bunun nedeni, çok sayıda ve çeşitli stillerin mevcut olmasıdır. Burada katmanlar bu kesime iyi miktarda hacim verir. Bu stil asgari çabayla elde edilebilen bir stildir. Dalgalı saç modeli gittikçe daha popüler hale gelen keskin kenarlı görünüme doğru hafifçe eğiliyor. Bu modeldeki güzel balyaj saç rengi, stile derinlik ve boyut verirken, düzensiz kenarlar eğlenceli bir etki yaratıyor.

 7. 7 Orta Boy Saç Kesimi Üzerinde Kabarık Uçlar


  Bu muhteşem saç kalın bir saç tipini parlatan ve ince bir saç tipine hacim katan uzun katmanlara sahiptir. Ufacık gelişigüzel uçlar bu stile yumuşak ve çekici bir görünüm kazandırır. Bu kabarık saç kesimi kolay olduğu için favori durumunda. Bu tarz, geniş bir yaş aralığındaki kadınlar için de tercih edilmekte. Herkesin üzerinde olağanüstü görünüyor.

 8. 8 Perçemli Klasik Saçlar


  Bu muhteşem saç kesimi, kusursuz bir nefes kesici gül ve sarı renk karışımına sahiptir. Bazı insanlar perçemli herhangi bir saç stiline karşı uzak olsa da bu stil doğru kesim ve renkle eşleştirildiğinde muhteşem olurlar. Düz saçlarınızı değiştirmek istiyorsanız, öne doğru hafif bir uzatma deneyerek bu saç kesiminin kolayca yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

 9. 9 Dağınık Saç Kesimi


  Dağınık kelimesini kullandığımızda cesur bir renk veya koyu bir renk bekliyoruz, ancak bu, karışık bir saç kesiminin herhangi bir saç rengi üzerinde güzel görünüp görünmeyeceğinin de bir kanıtı. Bu düz saç modelinin biraz dağınık bir havası var ve Hollywood ünlüleri tarafından daha popüler bir hale getirildi. Katmanlı saç kesimleri arasında, az miktarda hacim ekleyen ancak yine de uzunluğa güzel bir şekilde uyum sağlayan bu saç kesimidir.

 10. 10 Omuz Hizasında Katmanlı Saç Kesimi


  Uzun saçlarını kesmeyi reddedenler için, işte platin ve sarışın renkli bir iş seçeneği. Lob adı verilen bu uzun saç, düz saç stilleri üzerinde son derece iyi duran güzel bir kesim. Kalın telli saça sahip olan kadınlarda bu saçları kesmek daha kolay olsa da, ince telli saçlara sahip kadınlar da bu şekilde kestirebilirler. Daha sofistike bir görünüm arıyorsanız, kesime birkaç katman ekleyin.

Bir önceki yazımız olan Bu Yılın En Moda Düğün Saç Modelleri başlıklı makalemizde Bu yılın moda saçları, Düğün saç modelleri ve En güzel düğün saç stilleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

143
86 shares, 143 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün! Üzgün!
11
Üzgün!
SEVİMLİ! SEVİMLİ!
9
SEVİMLİ!
BERBAT! BERBAT!
9
BERBAT!
HOŞ DEĞİL! HOŞ DEĞİL!
6
HOŞ DEĞİL!
ÇOK HOŞ! ÇOK HOŞ!
17
ÇOK HOŞ!
KOMİK! KOMİK!
16
KOMİK!
BEĞENDİM BEĞENDİM
14
BEĞENDİM
İYİ İYİ
9
İYİ
İDARE EDER! İDARE EDER!
8
İDARE EDER!
Medeni PEKDEMİR

Zaatalim Şifai bitkilerle uğraşı halinde olmakla birlikte , daimi üyesi olduk İB Topluluğunun :)

One Comment

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı