Kadınlar erkeklerden ne ister

Saygı, değer, dürüstlük ve biraz romantizm… Bir kadın erkekten ne isteyebilir ki. Demek yerine bakalım neler istiyorlarmış. 1 min


147
69 shares, 147 points

Saygı, değer, dürüstlük ve biraz romantizm… Bir kadın erkekten ne isteyebilir ki.  Demek yerine bakalım neler istiyorlarmış.

 

 1. 1 Dürüstlük


  Dürüstlük, uzun soluklu bir ilişkinin köşe taşıdır. Yani olmazsa olmaz kadınlar kendilerine yalan söylenmesinden, kandırılmaktan, aptal yerine konmaktan hoşlanmaz ki zaten erkeklerinde bunlardan hoşlanmadığı gün gibi ortada. Bu yüzden dolayı iki taraf da birbirine duymak istediği doğru şeyleri söylemeleri gerekmektedir.
 2. 2 Güven


  Dürüstlük kadar önemli olan bir başka köşenin taşıdır güven. Her konuda size güvenmeyen sizden kanıtlar, deliller ve yaptıklarınızla ilgili ispatlar isteyen biriye birlik olmak istemezsiniz diye tahmin ediyorum. İşte kadınlar içinde olay tam bu şekilde. Sağlam bir ilişki içi olmazsa olmazdır karşılıklı güven. Ancak o bana güveniyor nasıl olsa diyerek arkasından işler çevirip onun güvenini kullanırsanız açık açık söyleyeyim o kadının yüzünü bir daha anca rüyanızda görürsünüz.
 3. 3 Değer görmek


  Değer görmek ister bir kadın. Karşısında ki kendisini önemsesin onun odağı olmak ister. Erkeğin hayatının merkezinde olması gerekir bir bayanın. Bayanlarda bunu ister. Siz onlara bir bilgisayar ya da arabanız kadar değer vermezseniz onu kaybedersiniz. Sizin için önemsiz bir durum olarak görünebilir bu. Fakat bayanlar bu konu hakkında oldukça duyarlılar. Dikkate alsanız iyi olur.
 4. 4 Yatakta romantik olmak

  Kadınlar erkeklerden ne ister

  Bu konu genelde evli çiftlerimizi kapsıyor. Bir bayan seksten önce oldukça iyi ve tatmin olabileceği bir ön sevişme ister. Ona romantik dokunuşlar ve tutku dolu sarılmalarla yaklaşmanız gerekmektedir. Yavaş ve tutkulu olmanız gerekmektedir. Böylece eşinizin orgazm olmasını kolaylaştırabilirsiniz. Sizin seks konusunda aceleci davranışlarınız eşini rahatsız edecektir. Onun yavaş ve tutkulu olması isteğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Baylar unutmayın. 100 metre engelli koşu ile seks arasında ki fark, birisini 15 saniyede bitirmenize gerek yoktur. Acele etmeyin.
 5. 5 Özel günlerin unutulmaması


  İşte erkeklerde en çok yara açan olay tam da bu. Birçok erkek özel günleri unutuyor. Çünkü çok fazla var erkeklerde haklı ama bayanlar bu konuda beyler sizin tahmininizden daha dikkatli uyarmak isterim. Bir bayana yıl dönümlerinde alacağınız hediyeler ile kabine taht kurarsınız. Yeriniz kalıcı olur. Fakat o günleri unutmanız durumunda geçmiş olsun. Çok zor dönemler sizi bekliyor olacaktır. Başta ilk olarak her konuda bu unutkanlığınızı size laf sokmak için kullanılacak. Oldukça dikkatli olunması gereken bir başka konudur bu işte.
 6. 6 Anne kuzusu tavırlara HAYIR


  Kadınlar eşlerine özel ilgi göstermek için birçok şey yapar genelde erkeğe bebekmiş gibi davranır. Sizi elleriyle falan besler. Yalnız bunu anne kuzusu olmakla karıştırmamak gerek beyler aman dikkat. Bu davranışları bayanın size olan sevgisini göstermesinin bir yoludur. Sizin iyice bebekliğe vurmamanız gerekmektedir. Bayanların davranışlarını yanlış yorumlamayın.
 7. 7 Küçük şeylere dikkat


  İşte bu konu olmasa da olur ama aşırı olması zararlı. Yani bir bayanın kendisinde yaptığı ufak değişiklikleri fark etmeniz gerekir. Fark etmezseniz canınız sağolsun ama bir bayan değişiklik olduğu konusunda üsteliyorsa illaki bir değişiklik vardır. Onu bulun, o değişikliği bulmanız şart. Bazen de bayanlar değişiklik yapar fakat fark edilip edilmemesi önemli değildir. İşte tam bu zamanlarda sizin farkına varacağınız ve süslü cümleler ile süsleyip önüne koyacağınız bu değişikliğin özeti, sizin o bayanın gözünde ki değerinize değer katacaktır.

İşte beklentiler bunlar bekler aman dikkat edelim bunlara bazıları sizlere saçma gelebilir fakat bayanlar cidden takıyorlar bu konulara.

Bir önceki yazımız olan Nicola Tesla Hakkında muhtemelen daha önce duymadığınız 11 ilginç bilgi başlıklı makalemizde Edison ve Tesla, Listeler ve nicola tesla hakkında ilginç bilgiler hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

147
69 shares, 147 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün! Üzgün!
13
Üzgün!
SEVİMLİ! SEVİMLİ!
22
SEVİMLİ!
BERBAT! BERBAT!
18
BERBAT!
HOŞ DEĞİL! HOŞ DEĞİL!
15
HOŞ DEĞİL!
ÇOK HOŞ! ÇOK HOŞ!
32
ÇOK HOŞ!
KOMİK! KOMİK!
25
KOMİK!
BEĞENDİM BEĞENDİM
42
BEĞENDİM
İYİ İYİ
31
İYİ
İDARE EDER! İDARE EDER!
21
İDARE EDER!
Ceyda YILMAZ

Eğitimli ve fekat bir o kadarda başıbozuk , yaşamdan keyf almasını bilen neşeli bir tipim işte :)

5 Comments

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı