Kadınların Telefonunda Olması Gereken Mobil Uygulamalar

Kadınların Telefonunda Olması Gereken Mobil Uygulamalar Nelerdir ?6 min


160
88 shares, 160 points
Kadınların Telefonunda Olması Gereken Mobil Uygulamalar

Kadınların her zaman özel olduğu, hatırlanması gerekli güzel bir ayrıntıdır. Ayrıca erkeklere oranla daha fazla konuda kendilerine has birçok sorunu çözmeleri ve birçok durumu ise planlamaları gerekmektedir. Günümüzde akıllı telefonlarının sayısının artması sayesinde de artık bu tarz sorunlar ve planlar daha kolay çözümlenebilir ve planlanabilir hale gelmiştir. Kadınlar için derlediğimiz mobil uygulama listesi ile bu sorunlara çözümler bulabilirsiniz.

Pudra

Kadınlara yönelik ‘’Pudra’’ programı sosyal medya uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu uygulama içeriğinde bayanların ilgisini yüksek oranda çeken konular barındırmaktadır. Güncel magazin haberleri, kadınların yaşam kalitesine yönelik sağlık yöntemleri, günümüze özgü eğlence fikirleri ve tabi ki bayanların olmazsa olmazı moda!

MyPill

Bayanların gerekli durumlarda kullanması gereken en önemli ilaçlardır doğum kontrol hapları. Tempolu geçen yaşam şartları böyle önemli kullanımları olan ilaçların alınmasında, hatırlatıcıları adeta elzem kılmaktadır. Bu konuya uygun tasarlanmış olan’’MyPill’’ uygulaması sayesinde artık doğum kontrol hapların almanızı isteseniz de unutamazsınız!

PepApp

Türkçe olarak düzenlenmiş bu uygulama bayanların en özel anlarından olan regl dönemlerini ve ovülasyon zamanlarınızı not ederek bugünlerinizde size adeta yaşam koçluğu yapabilmektedir. Bilgileriniz doğrultusunda düzenleyip oluşturduğunuz regl takvimi, size aylık düzeninizi anımsatarak tedbir almanız gereken durumlarda yardımcı olmaktadır. Bilgilerinizi kaydederek regl zamanlarınız konusunda verilere ulaşabildiğiniz bir uygulama özelliği de taşımaktadır.

Workout For Women

Yaşam kalitesini artıracak aktivitelerden en önemlisi spor yapmaktır. Spor yapmak için gerekli olan zamanı programlamak sürekli bir ertelemeyle ikinci plana atılıyor olabilir. Bu ertelemenin önüne geçmek için hazırlanan “Workout For Women” mobil uygulaması ile spor yapmak eğlenceli hale geliyor. Yaşantı tarzına uygun programlar hazırlayarak sağlıklı yaşam için süreklilik sağlayan mükemmel uygulama telefonunda seni bekliyor.

Clue

Bayanların adet günlerini takip etmesi için hazırlanan bu uygulama sayesinde artık kendinizi düzenli olarak izlemek çok kolay! Kolay kullanım sağlayan arayüzü ile kullanıcıları tarafından tam not alan “Clue” ile takvim programının yanısıra faydalı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Diyetkolik

Diyetkolik, sağlıklı beslenmenin bir diğer adı özelliğindeki diyet programlarına ulaşabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama ile çağımızın tarzına uyumlu telefon kullanımının artmasına paralel olarak hazırlanan program, diyete olan ön yargılarınızı yıkarak sizi sağlıklı bir yaşama davet ediyor.

Kırmızı Işık

Bayanların maruz kaldığı zor durumlarda bu uygulama sayesinde artık her şey kontrol altında! Bayanların cep telefonunda olması gerekli ve önemli olan bu uygulama Vodafone tarafından geliştirilmiştir. Tehlikeli durumlarda kısa işlem basamakları ile belirlediğimiz telefon numaralarına konum bilgilerinizi kısa mesaj ile kolaylıkla iletebilirsiniz.

Check Yourself

Meme kanserinde erken teşhisin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlayarak bu uygulamanın günümüzde gerekli olduğunu bilmeliyiz. Bu uygulama sayesinde erken teşhis için kendinizi gerekli muayeneler ile takip edip anlık anımsatıcılar ile kendinizi düzenli kontrol edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dünyaya Bakışınızı Değiştirecek 10 İlginç Bilgi başlıklı makalemizde Günlük Hayata Bakışınızı Değiştirecek 10 İlginç Bilgi, Hayata bakışınızı değiştirecek 10 Güçlü Bilgi ve Listeler hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

160
88 shares, 160 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün! Üzgün!
7
Üzgün!
SEVİMLİ! SEVİMLİ!
8
SEVİMLİ!
BERBAT! BERBAT!
5
BERBAT!
HOŞ DEĞİL! HOŞ DEĞİL!
19
HOŞ DEĞİL!
ÇOK HOŞ! ÇOK HOŞ!
14
ÇOK HOŞ!
KOMİK! KOMİK!
15
KOMİK!
BEĞENDİM BEĞENDİM
20
BEĞENDİM
İYİ İYİ
13
İYİ
İDARE EDER! İDARE EDER!
8
İDARE EDER!
Ceyda YILMAZ

Eğitimli ve fekat bir o kadarda başıbozuk , yaşamdan keyf almasını bilen neşeli bir tipim işte :)

0 Comments

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı