Parmak Dövmeleri İçin En İnanılmaz Fikirler

Dövme dünyası, aklınızı başınızdan alabilecek şaşırtıcı tasarım ve fikirlerle doludur.1 min


139
184 shares, 139 points

Dövme dünyası, aklınızı başınızdan alabilecek şaşırtıcı tasarım ve fikirlerle doludur. Ancak, bazen basitlik tek ihtiyacımız olan şey. Parmak dövmeleri, yıllarca sizi mutlu edecek klasik, zarif ve sade seçimdir. Dövme tasarımlarında herkesin aradığı şey bu değil mi? Size ve hayal gücünüz için hazırladığımız ilham okyanusunun derinliklerine gidelim. Doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacağımızı umuyoruz.

 1. 1 Parmak Dövmelerinin Avantajları


  Tabii ki, hayatta gördüğümüz her şey gibi parmak dövmelerinin kendi avantajları ve dezavantajları var. Olumlu şeyler ile başlayalım. Hayatınızda dövmelerinizin görünmemesini isteyeceğiniz bazı durumlar ve anlar olacak. Bir parmak dövmesi, özellikle parmağınızın yan tarafındaysa gizlenmesi mümkündür. Ayrıca, modaya uygun görünürler ve asla modası geçmez.

 2. 2 Parmak Dövmelerinin Dezavantajları


  Parmak dövmeleri söz konusu olduğunda yüzleşmeniz gerekebilecek bazı dezavantajlar da var. Dövmelerinizin bir süre sonra solmaya başlamasına hazır olun. Elleriniz su ve güneş ışığı ile sürekli temas halindedir; bu da mürekkebi etkileyebilir. Buna ek olarak, zaman zaman yenilemeniz gerekecektir, çünkü ince cilde sahip kısımlarda mürekkep kolayca çıkabilir. Ayrıca dövme seansınız sırasında sorun yaratabilecek acıyı da unutmayın. Ancak, pozitif olmaya devam etmelisiniz ve sonuçlar keyifli olacaktır.

 3. 3 Parmak İçin Doğru Dövme Tasarımı Seçme


  Cildinize bir tasarım yapmadan önce iki kez düşünmeniz gerekir ve bu nedenle bir sonraki tavsiyemiz sahip olduğunuz seçeneklere dikkatlice ve tam olarak bakmak olacaktır. Dövme alanının parmak üzerinde sınırlı olduğunu aklınızda bulundurun, bu yüzden basit ama güzel bir şey düşünün. İşte yıllar içinde oldukça popüler olan parmak dövmeleri için bazı fikirler:

  Çizgiler: Dövme endüstrisinde çizgiler daima moda olmuştur. Özellikle bugünlerde sadeliğin modern klasik olduğu düşünüldüğünde. Güzel ve şık bir tasarım fikri iyi olacaktır.

  Semboller: Semboller sadece cildinizde güzel görünmekle kalmayacak, aynı zamanda büyük olmamasına rağmen net ve ilgi çekici olacaktır. Küçük şeylerin büyük mesajları nasıl aktarabildiğini seviyoruz.

  Alfabetik Tasarımlar: Peki ya alfabetik tasarımlar? Annenizin isminin ilk harfini parmağınıza yazdığınızda bunu herkes anlayabilir. Asla modası geçmeyecek harika bir fikir.

  Hayvanlar: Hayvanlar her zaman dövme endüstrisinin büyük bir parçası olmuştur. Ayrıca parmak dövme için de popüler olmalarına şaşırmayın. En sevdiğiniz hayvanı parmağınıza dövme olarak yaptırmanın pek çok yaratıcı şekli var.

  Bitkiler: Parmaklarınızdaki çiçekler, yeşillikler ve bitkiler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bunun harika göründüğünü düşünüyoruz ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey olduğunu bilmenizi istiyoruz. Doğayla bağlantılı ve kalbinizin istediği her şey parmağınızda olabilir.

  Kalpler: Parmaklardaki kalpler milyonlarca insanın gerçekten kalbini kazandı. Sevimli, romantik ve sembolik dünyaya, dünyadaki en büyük hazinenizin ne olduğunu gösterecekler. Aşk.

 4. 4 Yıldızlı Parmak Yanı Dövmesi


  Dövme endüstrisindeki popülerliğini yıllardır kaybetmedi ve nedenini anladık. Bu muhteşem görünüş, diğer insanlara zihninizin yıldızlara ulaşmanıza yardımcı olacak hayal ve fikirlerle dolu olduğunu göstereceklerdir.

 5. 5 Alevli Parmak Dövmeleri


  Parmağınızın etrafına bir alev dövmesi yaptırın ve herkese, ruhunuzdaki alevler ile uğraşmaması gerektiğini gösterin. Yaratıcı ve gerçekten taze görünen, denemeye cesaret eden insanlar için bir fikir.

 6. 6 Küçük Sarı Kurdele Dövme Fikri


  Parlak sarı renkli minik sarı bir şerit güzel bir fikirdir. Birçok insan tarafından merak edilecek gözlerle bakılacak bir dövme.

 7. 7 Fotoğraf Severler İçin Parmak Dövme


  Hayatınızı bir fotoğraf makinesi ile anları yakalamadan geçtiğini hayal edemiyorsanız, neden sembolünü dövme olarak yaptırmıyorsunuz? En güzel anların fotoğraflarda değil zihinlerde kalması için harika bir hatırlatma.

 8. 8 Ay Figürlü Basit Parmak Dövmeler


  Ay, cilde dövme olarak yapıldığında çok anlamlı olabilecek güzel bir semboldür. Senin için anlamı ne?

 9. 9 Çiçekli Şirin Dövmeler


  Çiçekler kesinlikle büyük dövmelerde kullanılmamalıdır. Parmak dövmelerinde bile küçük olarak kullanılabilirler. Küçük ve gerçekten sevimli olan bu dövme tamamen sizi anlatacak.

 10. 10 Baş Parmak Gül Dövme Tasarımı


  Daha büyük fikirleri seviyorsanız, bu baş parmağınıza yapılan gül dövmesi tam size göre. Çarpıcı görünmüyor mu?

 11. 11 Lavanta Çiçekli Yan Parmak Dövmeleri


  Lavanta çiçeği, aynı zamanda ilginç ve kırılgan görünen harika bir türüdür. Böyle bir fikrin ne kadar büyüleyici olduğunu düşünsenize.

 12. 12 Yüzük Parmağı İçin Lotus Çiçeği Dövmesi


  Lotus, en ünlü dövme tasarımlarından biridir. Kendi dövme hikayen için tercih eder misin? O zaman tereddüt etme ve parmağına bu dövmeyi yaptır.

 13. 13 Basit Noktalı ve Çizgili Parmak Dövmesi


  Elinizdeki çizgilere karışan noktalar ve çizgiler fantastik görünecektir. Bu küçük detaylı dövmeler, sahip olduğunuz el çizgileriyle eşleşecek.

 14. 14 Eşleşen Parmak Ok ve Yay Dövmeleri


  Parmak dövmelerine yönelik bu kadar ilham verici bir çift fikri, birbirinizde ne kadar sevginiz olduğunu kesin olarak gösterecektir.

 15. 15 Özel Tarihli Parmak Dövmeleri


  Düğününüz parmak dövmelerinin hayalini kuruyorsanız, o zaman sonsuza dek kalplerinizi birleştirecek bir tarih seçin. Bu sevimli ve romantik bir fikir değil mi?

 16. 16 Kelimelerle Anlam Kazanan Dövmeler


  Kelimeler parmaklarda çok güzel görünüyorlar, neden kendiniz güzel bir kelime seçmiyorsunuz? Bir kelime bile anlatmak istediğin bütün bir hikâyeyi anlatabilir.

 17. 17 Kalpler İle Eşleşen Dövmeler


  Küçük parmak dövmelerinin tümü bu güzel bir çift kalp fikrine benzer bir fikir içermeli. Bu dövmeler çiftler üzerinde çok güzel görünecekler.

Bir önceki yazımız olan En Garip 10 Restoran Mekanları başlıklı makalemizde dünyanın en garip restoran mekanları, garip restoranlar ve Listeler hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

139
184 shares, 139 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün! Üzgün!
16
Üzgün!
SEVİMLİ! SEVİMLİ!
14
SEVİMLİ!
BERBAT! BERBAT!
12
BERBAT!
HOŞ DEĞİL! HOŞ DEĞİL!
11
HOŞ DEĞİL!
ÇOK HOŞ! ÇOK HOŞ!
5
ÇOK HOŞ!
KOMİK! KOMİK!
3
KOMİK!
BEĞENDİM BEĞENDİM
1
BEĞENDİM
İYİ İYİ
14
İYİ
İDARE EDER! İDARE EDER!
12
İDARE EDER!
Medeni PEKDEMİR

Zaatalim Şifai bitkilerle uğraşı halinde olmakla birlikte , daimi üyesi olduk İB Topluluğunun :)

2 Comments

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı