Yaratıcı Hediye Fikirleri

Hediyeler, sevdiğimiz insanlara onları mutlu etmek için vermeyi düşündüğümüz şeylerdir.1 min


120
61 shares, 120 points

Hediyeler, sevdiğimiz insanlara onları mutlu etmek için vermeyi düşündüğümüz şeylerdir. Ne hissettiğimizi, kişiye olan sevgimizi göstermek çok önemlidir. Bazen bu büyük görevle başa çıkabiliyoruz. Bilinen bir gerçek şu ki, hediye etrafımızdaki herkesi mutlu eden bir gelenek. Sevdiğimiz insanlara hepimizin yapmak istediği bu değil mi? Sizin için seçim sürecini biraz daha kolaylaştıracak birkaç önerimiz var. Hediye alacağınız kişiyi etkilemek ve onu mutlu etmek için hangi yaratıcı kişiselleştirilmiş hediyeleri seçmemiz gerektiğine bir göz atalım.

 1. 1 Şarap Kadehi Her Zaman İyi Bir Seçimdir


  Şarap, özellikle de güzel şarap bardaklarından içildiğinde çok iyi bir fikirdir! Mükemmel bir hediye bulmak istiyorsanız, işte burada! Bir düğün için, yıldönümü veya doğum günü için mükemmel bir hediyedir. Kim üzerinde isimleri veya isminin baş harfleri olan şarap bardakları olduğu için mutlu olmaz ki?

 2. 2 Çocuklar İçin Hediyeler


  Bazen bir çocuğa hediye alırken seçim yapmak zor olabilir. Özellikle bir çocuğun neyi sevdiğini veya hayran olduğunu bilmediğini zamanlarda. Böyle bir durumda, çocuklar için kişiselleştirilmiş hediyeler işe yarar. Çocuklar üzerlerinde isimleri olan şeyleri severler, özellikle yaratıcı ve eğlenceli bir şekilde yapıldığında. Örneğin, üzerine isim yazılmış hoş bir sırt çantası.

 3. 3 Akıllıca Düşünülmüş Evlilik Yıldönümü Hediyesi


  Eşinizi yıldönümünüz için tatlı bir hediye ile şaşırtmak ister misiniz? Hediye kartları biraz sıkıcı olabilir, neden daha romantik bir şey düşünmüyorsunuz? Güzel bir çerçevenin sevdikleriniz için mükemmel bir hediye olacağına inanıyoruz, çünkü önemli gününüzün tatlı anılarını ve sıcak anlarını akıllara getirecek.

 4. 4 Ev Dekorasyonu İçin Kişiselleştirilmiş Yastıklar


  Ev dekor parçaları her zaman hediyeler için mükemmel bir seçimdir. Özellikle de yerleştirilecekleri evin tarzını biliyorsanız. Küçük detaylar her şeyin daha iyi görünmesini sağlayabilir, neden kişiselleştirilmiş yastıklar seçip hediye olarak vermiyorsunuz? Bu, evlilik yıldönümleri ve diğer günler için mükemmel bir seçim.

 5. 5 Dokunaklı Anneler Günü Hediyesi


  Annene, Anneler Günü gibi harika bir gün için eşsiz bir kişisel hediye almayı mı düşünüyorsun? Bunun için iyi bir seçenek var. Siz ve annenizin yanlında taşıyabileceği fotoğraflarınızın olduğu gerçekten yaratıcı ve güzel bir kolye. Tatlı, dokunaklı ve taşınabilir.

 6. 6 Yıl Dönümü İçin Kişiselleştirilmiş Fotoğraf Kutusu


  Bazı insanlar için romantizm onlarda dünyayı dolaşıyormuş hissi yaratıyor. Sevdiklerinizle birlikte paylaştığınız anıları hatırlatacak bu süper romantik kişiselleştirilmiş eşya setini almayı düşünün. Bir sinema bileti koleksiyonu, birbirinize bıraktığınız aşk notları veya birlikte ziyaret ettiğiniz yerlerden gelen kartlar. Bunların tümü kişiselleştirilmiş bir fotoğraf kutusuna eklenebilir.

 7. 7 Yaratıcı Doğum Günü Hediyesi Fikri- Bir Denizkızı Battaniyesi


  Bir kız için doğum günü hediyesi düşünemezseniz, bu liste size yardımcı olacak. Hangi kız olursa olsun her kızın bir peri masalı aradığı sır değil. Öyleyse neden ona üzerinde adı yazan bir deniz kızı battaniyesi almıyorsunuz? Günlük hayatımızın zaten bir masal olduğunu ve her anının tadını çıkarmalıyız. Süper sevimli ve kullanışlı, soğuk bir günde onu ısıtır.

 8. 8 Ucuz Kişiselleştirilmiş Hediyeler: Sabah Çayı İçin Bir Kupa


  Bütçesi olanlar için ucuz kişiselleştirilmiş hediyeler arasında seçim yapmak harika bir fikir olacaktır. Fiyatı ne olursa olsun kişiyi etkileyecek pek çok ilginç seçenek bulabilirsiniz. Örneğin, sabah çayında hepimizin ihtiyaç duyduğu ve sevdiği bir kupa. Kişiselleştirilmesi ile birlikte alacağınız kişinin çok hoşuna gidecektir.

 9. 9 Peynir Sevenler İçin Kişiselleştirilmiş Düğün Hediyeleri


  Düğün hediyeleri seçmek çok sıkıcı ve zor olabilir. Yanlış seçimi yapmak da çok kolaydır, ancak bu kişiselleştirilmiş düğün hediyeleriyle, kesinlikle doğru olanı yapacaksınız. Arkadaşınız olan çift peynir sever mi? Peynir yeme aletlerinden oluşan bir set için harika bir önerimiz var. Ahşap yüzeye oyulmuş bu çiftin soyadı olabilir. Gelecek aile için süper yararlı ve sembolik bir hediye olacaktır.

 10. 10 Onun İçin Muhteşem Bir Hediye


  Kadınlar erkeklerimizi daima yeni bir şeyle etkilemek ister. Ancak, bazen hiçbir şey akıllarına gelmez. Kişiselleştirilmiş hediye fikirleri arasında erkekler için birkaç seçecek var. Örneğin, banyo aksesuarları ve kozmetik ürünler için üzerine isim yazılmış iyi bir çanta. Faydalı değil mi?

 11. 11 Tatlı Bir Defter- Eşsiz Kişiselleştirilmiş Hediye


  Kişiselleştirilmiş hediye fikirlerini düşünmeye çalışıyorsanız, bu defteri bir düşünün. Güzel bir kapak ve iyi bir malzeme yapılmış bir defter seçin ve üstüne hediyeyi vereceğiniz kişinin adını yazdırın. Her gün kullanım için özel ve harika.

 12. 12 Sıcak Tutması İçin Monogramlı Eşarp


  Üzerinde güzel yapılmış bir monogram bulunan, sıcak tutan bir eşarptan daha iyi ne olabilir? Soğuk günler için harikadır, diye ettiğiniz kişinin soğuk havaya ayak uydurabilmesine yardımcı olur ve kendisine verdiğiniz sevginin sıcaklığını hatırlatır.

 13. 13 Erkek Arkadaş İçin Komik Kişiselleştirilmiş Hediye Fikirleri


  Kadınlar erkek arkadaşlarının ya da eşlerinin sürekli gülmelerini isterler. Bu hediyenizi birlikte gülmek için bir araç haline getirme önerisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Mesela, üzerlerinde komik çizgiler olan bir çift çorap alın.

 14. 14 Anneler İçin Hazine Kutusu


  Her çocuk, anneler günü hediyelerinin dünyadaki en değerli kişi için mükemmel olmasını ister. Bu yüzden her zaman mümkün olduğunca çok fikir üretmeye çalışıyoruz. Annenize memnuniyetle kullanacağı kişiselleştirilmiş şeylerle dolu bir kutu vermek gerçek bir klasik bir hediye olacaktır.

 15. 15 Kişiselleştirilmiş Bornoz


  Bornozlar, evde mutlu bir şekilde giydiğimiz kıyafetlerdir. Bu seçeneği diğer özelleştirilmiş hediyeler arasında en iyilerinden biri olarak değerlendirmek gerek. Kız arkadaşınıza ya da en iyi arkadaşınıza yine bu hediyeyi alırsanız onları da mutlu edersiniz.

 16. 16 Eşsiz Özel Hediyeler- Sevilen Ses Dalgası


  Sevdikleriniz için eşsiz bir hediyeden daha romantik ne olabilir? “Seni seviyorum” ifadesiyle veya herhangi bir önemli kelimeyi içeren bir ses dalgası. En sevdiğiniz şarkının bir parçası veya adı, sizin ve eşiniz ya da arkadaşınız için bir anlamı olan herhangi bir şey.

 17. 17 En İyi Arkadaşlar İçin Süslü Tişört


  En iyi arkadaşlarımız için alacağımız hediyeler önemlidir, bu yüzden seçmeden önce iyi düşünmeliyiz. Bununla birlikte, her zaman ihtiyaç duyulan bir hediye, özellikle bir kız için bir giysidir. Bu yüzden her yerinde havalı bir ifade ile süslü bir tişört vermeyi düşünün.

 18. 18 Kişiselleştirilmiş Mücevher Kutusu


  Bir kadının tüm mücevherlerini koyacağı bir yere sahip olması çok önemli. Bu şekilde her zaman nereye bıraktığını ve nerede sakladığını unutmaz. Adını üstüne yazarak onu özel kılan, şirin ve kullanışlı bir kişisel hediye.

Bir önceki yazımız olan Uzun Saçlar için 21 Trend Saç Kesimi başlıklı makalemizde 21 moda saç kesimi, Kadınlar için uzun saç kesimleri ve Listeler hakkında bilgiler verilmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

120
61 shares, 120 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün! Üzgün!
14
Üzgün!
SEVİMLİ! SEVİMLİ!
12
SEVİMLİ!
BERBAT! BERBAT!
10
BERBAT!
HOŞ DEĞİL! HOŞ DEĞİL!
8
HOŞ DEĞİL!
ÇOK HOŞ! ÇOK HOŞ!
3
ÇOK HOŞ!
KOMİK! KOMİK!
18
KOMİK!
BEĞENDİM BEĞENDİM
17
BEĞENDİM
İYİ İYİ
12
İYİ
İDARE EDER! İDARE EDER!
10
İDARE EDER!
Medeni PEKDEMİR

Zaatalim Şifai bitkilerle uğraşı halinde olmakla birlikte , daimi üyesi olduk İB Topluluğunun :)

One Comment

 1. Şarap kadehi gerçekten harika bir seçim olabilir. Ben artık suyu çıkmaya başlamış kişiselleştirilmiş hediyelerden bıktım. Her şeyin kişileştirilmiş versiyonunu yapmaya başladılar bunlar artık klişe olmaya başladı bana kalırsa ve kimse sevmiyor. Bunun yerine şarap kadehi gibi daha fazla anlam yüklenebilecek hediyeler seçilebilir.

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı